Dystrybucja jednostek Zodiac i Bombard w Polsce


Sprzedaż łodzi w pakiecie z silnikami Yamaha

Z przyjemnością informujemy, iż od Stycznia 2020 Yamaha Motor Polska została oficjalnym dystrybutorem w Polsce produktów Zodiac Nautic Group. Profesjonalna sieć ponad 25 autoryzowanych dealerów oferuje całą gamę łodzi Zodiac, Bombard i Aka Marine, wyposażonych w niezawodne silniki zaburtowe Yamaha. W celu uzyskania dodatkowych informacji zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej Yamaha w Polsce.

Doradztwo techniczne

Produkty Zodiac to ponad 200 konfiguracji łodzi, 800 konfiguracji pakietowych oraz ponad 2000 akcesoriów. W celu szybkiej i profesjonalnej obsługi sieci dealerskiej podjeliśmy współpracę z Partnerem Technicznym, który podjął się obsługi sieci dealerskiej. Dodatkowy zespół wykwalifikowanych inżynierów pomoże sprawnie doradzić w zakresie osprzętu i akcesoriów, sposobu naprawy oraz, na życzenie, przeprowadzi odbiory techniczne wykonanych instalacji. Wspólnie prowadzimy ewidencję wykonanych instalacji oraz zapewniamy obsługę gwarancyjną w zakresie produktów Zodiac Nautic.

W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących akcesoriów, napraw czy gwarancji skontaktuj się z swoim najbliższym dealerem Yamaha Marine.