Dlaczego warto wybrać nasze silniki?


Silnik jako jednostka napędowa jest tylko częścią składową zestawu z łodzią. Jego wybór może w pełni pokrywać się z naszymi oczekiwaniami lub być nietrafiony. Dodatkowo na efektywność zestawu ma wpływ wiele czynników, które na pierwszy rzut oka mogą wydawać się nieistotne, a jednak w znaczącym stopniu przekładają się na zadowolenie użytkownika. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu naszych dealerów, jesteśmy w stanie zaproponować najbardziej optymalne rozwiązanie, niekoniecznie najbardziej kosztowne czy najmocniejsze.

Dzięki bardzo rozbudowanej gamie silników zaburtowych, od najmniejszego 2,5-konnego, po najnowocześniejszy 425-konny model XTO, jesteśmy w stanie zaspokoić nawet najbardziej wymagające oczekiwania. W gamie ponad 100 modeli znajdują się silniki uciągowe, sterowane mechanicznie lub cyfrowo oraz jedyne na rynku europejskim silniki Yamaha Jet wyposażone w spodzinę strugowodną.

Wybierając silnik Yamaha, zostajesz otoczony opieką specjalistów, którzy nie tylko dobiorą odpowiednią jednostkę napędową, ale także pomogą zoptymalizować wiele rozwiązań na etapie testów prototypu. Dzięki temu atrakcyjny design będzie się łączył z efektywnością pływania i funkcjonalnością nie tylko dla użytkownika, ale również dla przyszłego serwisanta lub szkutnika.

Materiały do pobrania