Nasza Sieć dealerska


Przyjazne środowisko i wspaniałe, nowoczesne produkty sprawiają, że trafiając do rodziny Yamaha, zostajesz w niej na długo. Stanowimy zespół profesjonalistów z wieloletnim, praktycznym doświadczeniem, który od etapu projektowania, poprzez etap produkcji, aż do testów poprowadzi każdego, kto zaufa naszym silnikom zaburtowym. Błyskawiczna dostawa materiałów eksploatacyjnych, części oraz szybki kontakt z zespołem sprawdzi się również w okresie posprzedażnym.

Nawet najbardziej profesjonalna literatura nie zastąpi możliwości praktycznego zapoznania się z wybranym silnikiem. Dzięki największej i wszechstronnej ekspozycji w Polsce (ponad 200 sztuk silników w sezonie), rozważając dobór silnika warto udać się do najbliższego autoryzowanego dealera, by w praktyce zapoznać się z rozwiązaniami technicznymi i funkcjami wybranego modelu.

Zaopatrując się w silnik u autoryzowanego dealera uzyskujemy nie tylko produkt końcowy, ale także wsparcie i doradztwo podczas całego procesu użytkowania. Nasza sieć dealerska to specjaliści nierzadko z 20- lub 30-letnim doświadczeniem, których zakres wiedzy pozwala na rozwiązanie większości napotkanych problemów dotyczących pracy silnika, a nawet eksploatacji łodzi.

Znajdź najbliższego dealera

Materiały do pobrania