Serwis i doradztwo


Wiedza to jedno, materiały to drugie. Jako firma dbamy o profesjonalny wygląd i obligatoryjne wyposażenie serwisów w szereg specjalistycznych narzędzi. Każdy z naszych autoryzowanych serwisów jest wyposażony w zbiornik testowy oraz diagnostykę komputerową. Materiały to także oryginalne części zamienne, oleje i materiały eksploatacyjne. Unikalny system dostawy z magazynu centralnego w 72 godziny sprawia, że zarówno mechanik planujący prace przy silniku, jak i użytkownik, mogą spokojnie zaplanować swój czas.

Wspominamy o wielu czynnikach wpływających zarówno na wartość silnika Yamaha, jak i jego niezawodność. Warto też dodać, że wszystkie silniki Yamaha wyposażone w elektroniczny wtrysk paliwa (od 20 KM w górę) oferują wygenerowanie indywidualnej historii użytkowania i serwisu w programie serwisowym. Kupując silnik używany, odsprzedając go, bądź użyczając, masz pewność, że każda minuta jego użytkowania jest ewidencjonowana. Zapewnia to wiedzę i poczucie bezpieczeństwa każdemu właścicielowi.

Wszystkie wyszczególnione wyżej aspekty oraz legendarna niezawodność sprawiają, że nawet podczas sprzedaży swojego silnika użytkownika spotyka miłe zaskoczenie. Zakup i serwis w autoryzowanej sieci, historia serwisowa i właściwe użytkowanie mają ogromny wpływ na niską utratę wartości.

Materiały do pobrania